Поломки в пральній машині Hansa
Найчастіші причини поломки пральної машини Hansa:
Машина не зливає воду, Фільтр забивається ворсом від речей, гудзиками, дрібницею. Фільтр можна спробувати самостійно прочистити, якщо такої можливості немає, зверніться до фахівця. Зливний насос серйозніша поломка, яка може бути викликана його зносом або якщо забитий фільтр.
Машина не гріє воду — через прання при високих температурах, вийшов з ладу ТЕН або датчик блоку управління.
Якщо машина не набирає води, перевірте кран подачі води, він повинен бути відкритим. Інша причина, це несправний впускний клапан.
Не крутить барабан і не віджимає, справа в ремені, що порвався або злетів. Гірше, якщо вийшов із ладу електродвигун. Як правило, двигуни ремонту не підлягають.
Сильний стукіт під час прання, якщо в барабан потрапив чужорідний предмет і його вчасно не витягнути, він пошкодить пральну машину. Причиною сильного стукоту і гуркоту, також можуть бути підшипники, що вийшли з ладу.
Корисні поради від компанії «Ольвія-Сервіс».
1. Радимо після кожного прання перевіряти фільтр, оскільки під час прання фільтр забивається від ворсу та ниток від одягу і може потрапити гудзик, дрібниця з кишень тощо. Це може продовжити термін служби насоса.
2. Якщо Ви праєте на великих обертах і при високих температурах, то радимо робити перерву між праннями мінімум 1 годину, тому що при постійному пранні на великих обертах швидко зношуються підшипники, а при пранні на високих температурах перегрівається двигун і швидко виходить з ладу.
3.Розподіляйте білизну рівномірно в барабані і не перевантажуйте її (має бути заповнено не більше половини барабана)
4. Регулярно сушіть пральну машину. Після прання залишайте відкритим завантажувальний люк та контейнер для порошку. Це допомагає уникнути виникнення цвілі на гумі люка, усередині бака та барабана.
5. Головна порада: Якщо ви помітили, що машина працює неправильно. Не намагайтеся відремонтувати самі. щоб не погіршити проблему. а одразу звертайтесь за допомогою до нашої компанії! Усі спроби самостійного ремонту можуть призвести до нових дефектів та поломок!